shooters.pl

Servery gier multiplayer

Najlepsze Serwery Gier Multiplayer

Lista aktualnosci

Kilka dni po premierze nowego panelu postanowiliśmy zainteresować Klientów kolejną z wprowadzonych przez nas nowości. Jak zapewne doskonale wiecie nasza oferta obejmuje w chwili obecnej ponad 40 rodzajów serwerów gier. Teraz przyszedł czas na jej rozszerzenie i zaoferowanie Wam szybkiego, taniego i bezpiecznego dostępu do możliwości kupna gier od Valve za pośrednictwem naszej strony. Cała operacja jest w pełni zautomatyzowana i po dokonaniu zapłaty za pomocą środków z portfela natychmiast otrzymasz klucz STEAM, który umożliwi Ci ściągnięcie pełnej wersji gry z tego właśnie systemu. Aby dokonać zakupu należy będąc zalogowanym przejść do zakładki Gry w menu po prawej stronie. Oto jak przedstawia się lista gier wraz z cennikiem (aktualną listę można również sprawdzić we wcześniej wspomnianej zakładce Gry) :

Counter-Strike: (v1.6) – 25 zł
Counter-Strike: Source – 47 zł
Half-life 2: Day of Defeat Source – 26 zł
Half-Life: Day of Defeat – 24 zł
Orange Box (zawiera Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Portal i Team Fortress 2) – 85 zł

Informujemy, iż w dniu 20.05.2008r. doszło do wymiany panelu zarządzającego serwerami na naszej stronie. Nowy autorski system został wyposażony w wiele nowych przydatnych dla klientów funkcji. Jedną z nich jest wirtualny portfel użytkownika umożliwiający gromadzenie środków na koncie Shooters w celu opłacania serwerów gier. Wsłuchując się w prośby naszych klientów zdecydowaliśmy również o dodaniu nowej formy płatności polegającej na wysyłaniu SMSa. Ilość wprowadzonych nowych rozwiązań jest naprawdę spora dlatego gorąco zachęcamy do testowania funkcjonalności nowego panelu. W wyniku zmiany panelu do części klientów wysłane zostały omyłkowo informacje o wygaśnięciu ich serwerów, za ten fakt najmocniej przepraszamy. Prosimy również o zgłaszanie nam ewentualnych dostrzeżonych błędów i przekazywanie uwag odnośnie działania nowego panelu. Wierzymy, że wprowadzone zmiany przyczynią się do usprawnienia korzystania z naszych serwerów oraz wzrostu satysfakcji z ich użytkowania przez Klientów.


Pozdrawiamy, Shooters.PL Sp. z o.o. Dział Nadzoru Technicznego

Przypominamy naszym klientom, iż od dnia jutrzejszego tzn. 1 maja (czwartek) do dnia 3 maja (sobota) nasza firma będzie nieczynna. Życzymy miłego wypoczynku w długi weekend majowy – ekipa Shooters.PL.

Jak pewnie nasi uważni klienci zauważyli w dniu wczorajszym powinna się zakończyć wiosenna promocja cenowa – tak jednak się nie stało. Ze względu na prima aprilisowy nastrój informacje o fakcie jej przedłużenia postanowiliśmy przekazać Wam w dniu dzisiejszym. Tym samym obniżone ceny slotow (4zl dla serwera prywatnego oraz 9zl50gr dla serwera publicznego) pozostają dalej aktualne. Ważność promocji zostaje przedłużona do odwołania, informacja o jej ewentualnym zakończeniu zostanie podana do wiadomości na tydzień przed upływem terminu jej wygaśnięcia.

Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych chcieliśmy złożyć wszystkim naszym obecnym jak i przyszłym klientom życzenia. Kurczaczków zielonych, baranków czerwonych, bazi różowych, pisanek kolorowych, dyngusa tęczowego i wszystkiego dobrego. Jednocześnie informujemy, iż w dniach 22 marca (sobota oraz 24 marca (poniedziałek) nasza firma będzie nieczynna.

Certyfikaty


Partnerzy

Przyjaciele

Powered by