shooters.pl

Servery gier multiplayer

Najlepsze Serwery Gier Multiplayer

Lista aktualnosci

Aura za oknem wciąż nas zaskakuje my również postanowiliśmy sprawić naszym klientom niespodziankę. Nowa promocja, która rozpoczyna się od 21 lutego polegać będzie jak się pewnie juz domyślacie na obniżce cen. Zdecydowaliśmy się zmniejszyć stawkę za slot naszych serwerów gier – Aktualna cena za slot to 4zl dla serwera prywatnego oraz 9zl50gr dla serwera publicznego (Poprzednio obowiązujące ceny były następujące Slot serwera prywatnego 5zl oraz Slot serwera publicznego 11zl ) – ceny te dotyczą wynajmu na okres 1 miesiąca. Ceny pozostałych okresów wynajmu na naszym nowym zaktualizowanym cenniku który został juz umieszczony na naszej stronie – http://shooters.pl/index2/cennik.html – system obliczania wartości zamówień został również zmodyfikowany. Wszyscy aktualni klienci chcący skorzystać z naszej nowej oferty, przy okazji przedłużenia swojego serwera bez zmian konfiguracji oraz adresu proszeni są o składanie nowych zamówień (w komentarzu do zamówienia proszę wpisać przedłużenie serwera). Jednocześnie informujemy o zakończeniu możliwości wykorzystywania zniżkowych kodów SMS. Okres obowiązywania nowych cen zostaje ustalony do 1 kwietnia (prima aprilis) 2008 roku.

Z dniem pierwszym lutego doszło do zakończenia, za porozumieniem stron współpracy pomiędzy Shooters.PL Sp. z o.o. a PGS-Gaming Sp. z o.o.. Życzymy PGS-GAMING dalszych sukcesów zarówno eSportowych jak i biznesowych. Jednocześnie informujemy, ze bardzo popularne serwery publiczne CS 1.6 będą nadal działały na dotychczasowych warunkach pod bandera serwisu eSports.pl.

Informujemy,
ze niejaki Przemysław B. zamieszkały w Bydgoszczy podaje się za naszego
Pracownika kontaktuje się poprzez komunikator Gadu-Gadu oferując pomoc
w konfiguracji serwera, zarządzania nim oraz dodatkowo dla
zainteresowanych uruchamiania serwerów o dużej ilości slotów wraz z
kanałami team speak w promocyjnych cenach. Wyżej wymieniony osobnik
nigdy nie był oraz nie jest Pracownikiem Shooters.PL Sp. z o.o. osoby
które otrzymają taka wiadomość proszone są o zignorowanie jej a jeżeli
uważają to za stosowne poinformowanie nas o zaistniałym fakcie.
Shooters.PL Sp. z o.o. nigdy nie zwraca się do klientów z takimi
ofertami a jedynie klient może wyrazić chęć takiej pomocy kontaktując
się z działem pomocy technicznej.

W
dniu dzisiejszym producenci gry America’s Army postanowili umożliwić
graczom ściągniecie 99,9 % danych zarówno pacza jak i pełnej wersji.
Wszystko to za pomoca popularnej metody przesyłania plików a mianowicie
torrentow. Ściągniecie ostatnich części plików będzie możliwe po
oficjalnej premierze do tego czasu możecie wiec spokojnie zgromadzić
większość danych tak aby w momencie oficjalnego wydania gry moc się
cieszyć natychmiastowa rozgrywka. Przypominamy również naszym klientom
posiadającym serwery gry AAO iż aby cieszyć z rozgrywki w najnowsza cześć oficjalnej gry Armii USA w momencie jej premiery skontaktować się z naszym działem sprzedaży
0(22)3160017, GG: 8980988, Email : [email protected] – w celu
złożenia stosownego oświadczenia odnośnie aktualizacji serwera do
wersji 2.8.3.

Począwszy od dnia 1 lutego 2008 roku zmieniają się godziny pracy naszego działu sprzedaży. Nowe godziny urzędowania w dni powszednie zostały ustalone na godziny od 10 do 18, zmianie nie ulęgają godziny pracy w soboty – od 10 do 14. Chcemy również przypomnieć naszym klientom, iż obsługiwane przez nas kanały wpłat to : wplata na konto (poczta bank – wzór blankietu wpłaty dostępny pod następującym adresem http://www.shooters.pl/blankiet.jpg) oraz płatności elektroniczne obsługiwane przez firmę zewnętrzną PayU(platnosci.pl) : karta płatnicza, mTransfer, MultiTransfer, Inteligo, Przelew24, Nordea, PKO Inteligo, BPH, ING. Proszek pod żadnym pozorem nie przesyłać wpłat w kopertach bądź przekazem pocztowym na adres firmy gdyż takie wpłaty nie będą honorowane. Tego typu wpłaty będą odsyłane do nadawcy.

Certyfikaty


Partnerzy

Przyjaciele

Powered by