shooters.pl

Servery gier multiplayer

Najlepsze Serwery Gier Multiplayer

Lista aktualnosci

związku na nadchodzącymi świętami chcemy złożyć wszystkim naszym obecnym jak i przyszłym klientom oraz ich Rodzinom życzenia. Zdrowych, spokojnych a przede wszystkim rodzinnych świat Bożego Narodzenia. W nowym 2008 roku samych pomyślności i sukcesów oraz dotrzymania noworocznych obietnic. Przypominamy również o rozkładzie pracy firmy w świątecznym okresie : w dniach 24, 25, 26 grudnia (Wigilia, I dzień świąt, II dzień świąt) nieczynne, 27, 28 i 29 grudnia (czwartek, piątek, sobota) normalne godziny pracy, 31 grudnia (sylwester) do 14:00, 1 stycznia (nowy rok) nieczynne.

Żeby dotrzymać zadość firmowej tradycji ogłaszamy rozpoczęcie świątecznej promocji dla wszystkich naszych obecnych jak i przyszłych klientów. W tym roku jednak postanowiliśmy co nieco wyprzedzić wszystkich i ogłosić, iż święta w Shooters.PL zaczynają się już 30 listopada. Co to dla Was oznacza już wyjaśniamy. Do każdego zamówienia (dotyczy również przedłużeń) otrzymujecie od nas gratisowy najem pod choinkę :

– wynajem serwera na okres 1 miesiąca * : 2 tygodnie gratis
– wynajem serwera na okres 3 miesięcy * : 1 miesiąc gratis
– wynajem serwera na okres 6 miesięcy * : 2 miesiące gratis
– wynajem serwera na okres 1 roku * : 3 miesiące gratis

  • do serwerów honorowych gry AAO jako gratis otrzymujecie serwer prywatny dowolnej innej gry niż AAO o ilości slotów i czasie najmu identycznym jak serwer AAO (nie dotyczy również tytułów BF, BF2142 oraz CSS tick 100)


UWAGA – Promocja świąteczna nie łączy się z rabatem SMSowym więc skorzystanie z niego w czasie składania zamówienia automatycznie wyklucza z wzięcia udziału w promocji świątecznej. Okres ważności promocji zostaje ustalony na dzień 1 stycznia 2008 roku.

Na tą chwilę czekaliśmy z dużym zniecierpliwieniem. Miło nam poinformować, iż po kilkudniowych testach serwery Call of Duty 4 zostają wprowadzone do naszej oferty. Posiadacze serwerów gry z serii COD zainteresowani bezpłatną zmiana serwera na COD4 proszeni są o kontakt z pomocą techniczną – [email protected] Zapraszamy również wszystkich na nasze serwer publiczne :

91.198.55.210:28930 – Tryb SD
91.198.55.210:28931 – Tryb DM
91.198.55.210:28932 – Tryb WAR (TDM)
91.198.55.210:28933 – Tryb DOMINATION

Nie ważne czy jesteś członkiem obcej rasy Stroggów czy też może ziemskiej armii GDF – obok tej informacji nie możesz przejść obojętnie. Shooters.PL we współpracy z firmą Cenega Poland mają zaszczyt zaprosić wszystkich graczy Quake Wars:ET na 2 pierwsze polskie serwery rankingowe po 24 slotów każdy. Serwery rankingowe jak sama nazwa wskazuje umożliwiają zdobywanie punktów i doświadczenia zapisywanych dla każdego gracza. Szczegółowe statystyki naszej rozgrywki można śledzić na specjalnie przygotowanej stronie – http://stats.enemyterritory.com/.

62.181.5.9:27733 QuakeWars Polish Ranked Server Shooters.PL<br /> 62.181.5.10:27733 QuakeWars Polish Ranked Server #2 Shooters.PL

Już jutro w warszawskim centrum handlowym Blue City w hali Expo odbędzie się długo oczekiwana impreza lanowa organizacji Heyah Logitech Cybersport. Shooters jako partner technologiczny zadbał o infrastrukturę sieciową oraz udostępnił serwery gier. Z kolei dla kibiców oraz gości przygotowaliśmy specjalną niespodziankę, jednak jej szczegóły poznacie dopiero na miejscu – serdecznie zapraszamy.

Aktualizacja – oto długo oczekiwane szczegóły promocji HLC – na otrzymanych przez Was podczas imprezy ulotkach promocyjnych znajdziecie specjalny kod – wpisując kod w czasie składania nowego zamówienia w pole dodatkowe uwagi i poprzedzając go słówkiem HLC Wasze zamówienie zostanie automatycznie przedłużone o gratisowy miesiąc. Gratisowy miesiąc zostanie dodany po opłaceniu serwera gry zaraz po jego uruchomieniu.

Certyfikaty


Partnerzy

Przyjaciele

Powered by