shooters.pl

Servery gier multiplayer

Najlepsze Serwery Gier Multiplayer

Lista aktualnosci

Publikacja na stronie oficjalnej AmericasArmy.com raportu sytuacyjnego oraz tzw. relase notes przybliża nas do momentu wydania nowej wersji gry. Zgodnie z ustaleniami z firmą Pragmatic informujemy naszych klientów, iż w ciągu najbliższych dni dojdzie do wydania wersji 2.8.2. Wszystkich naszych klientów posiadających serwer AAO i chcących cieszyć się z rozgrywki w najnowszą część oficjalnej gry Armii USA w momencie jej premiery prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży 0(22)3160017, GG: 8980988, Email : [email protected] – w celu złożenia stosownego oświadczenia odnośnie aktualizacji serwera do wersji 2.8.2.

Okres letni sprzyja leniuchowaniu i nic nierobieniu, dlaczego by więc nie wykorzystać go na grę na naszych serwerach. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów zdecydowaliśmy o kontynuowaniu tak popularnej wśród Was promocji „Gadającej”. Zgodnie z tytułem newsa „Nie ważne na ile kupujesz i tak dostajesz gratisy” każde nowe jak i przedłużane zamówienie jest premiowane dodatkowym okresem wynajmu – oto szczegóły :

– wynajem serwera na jeden miesiąc – drugi dostaniesz gratis
– wynajem serwera na trzy miesiące – dwa dodatkowe miesiące gratis
– wynajem serwera na pół roku dwa i pół miesiąca gratis
– wynajem serwera na rok bądź – wynajem serwera honorowego gry AAO – prosimy o kontakt z działem sprzedaży

Dodatkowo do każdego nowego serwera dostajesz na okres wynajmu serwer głosowy TS2 o liczbie slotów równej serwerowi gry całkowicie gratis. UWAGA : aby otrzymać dane serwera TS należy po uruchomieniu serwera gry napisać list na adres [email protected] podając swoj login i nr zamówienia – dane serwera zostaną odesłane w ciągu 48h. To jednak nie koniec niespodzianek jakie zostały przez nas przygotowane. Promocja Kody Rabatowe za SMSy została wprowadzona na stałe oraz ustalono iż prowadzona jest ona równolegle i łącznie z promocja gadająca. Tak więc od teraz możesz dodatkowo obniżyć wartość nowego zamówienia poprzez wysłanie SMSa nie tracąc gratisów.
Wysłanie sms’a pod numer,

7136 (opłata za sms 1zł22gr z VAT) = 5% rabatu
7255 (opłata za sms 2zł44gr z VAT) = 7% rabatu
7355 (opłata za sms 3zł66gr z VAT) = 10% rabatu
7636 (opłata za sms 7zł32gr z VAT) = 15% rabatu

Jako treść sms należy wpisać słowo : shooters
W SMS’ie zwrotnym otrzymacie kod, który należy wpisać w pole KOD PROMOCYJNY w czasie składania zamówienia.

Uwaga. Do każdego zamówienia można wykorzystać tylko jeden kod.

Podsumujmy – zamawiając serwer gry w Shooters otrzymujesz dodatkowo okres najmu gratis, serwer głosowy TS2 (o liczbie slotów i okresie wynajmu równemu serwerowi gry) jako całkowity gratis, jakby tego było mało w prosty sposób możesz jeszcze obniżyć wartość zamówienia o wartość od 5 do 15 %. Dobrze wiemy, iż studenci też mają wakacje więc ważność promocji zostaje ustalona do 30 września 2007 roku (liczy się data zaksięgowania wpłaty na naszym koncie).

W związku z trwającą już 3 dni awarią łączy telefonicznych naszego operatora postanowiliśmy uruchomić zastępczą linie służąca kontaktom z klientami. Tymczasowy numer dostępowy działu sprzedaży to 0224894280. Za powstałe zamieszanie serdecznie przepraszamy.

W trosce o jak najłatwiejszy kontakt naszych klientów z firmowym działem sprzedaży w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy linię 0801000741 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora klienta dzwoniącego). Dodatkowy numer 0223160017 dla osób korzystając z telefonów komórkowych pozostaje również do Państwa dyspozycji. Obydwa numery są czynne w godzinach pracy działu sprzedaży a więc od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 19, w sobotę zaś od 10 do 14.
Przypominamy również klientom, iż pomoc techniczna do naszych serwerów jest dostępna pod adresem [email protected], zadaniem techników pełniących dyżur pod tym adresem jest pomoc klientom przy konfiguracji serwerów. Udzielenie odpowiedzi na zgłoszenie może zając 24 godziny.

Promocja Kody RabatoweWprowadzamy pewne nowum, którego nie ma na naszym rynku. Aby otrzymać kod
promocyjny nie będziecie musieli już prosić o sponsoring wystarczy, że
wyślecie SMS na odpowiedni numer i w zależności od jego wartości
otrzymacie kod promocyjny do wprowadzenia w formularzu zamówienia który to
umożliwi obniżenie kwoty zamówienia o odpowiednią wartość procentową.

Oto dokładny opis :
Wysłanie sms’a pod numer,

7136 (opłata za sms 1zł22gr z VAT) = 5% rabatu
7255 (opłata za sms 2zł44gr z VAT) = 7% rabatu
7355 (opłata za sms 3zł66gr z VAT) = 10% rabatu
7636 (opłata za sms 7zł32gr z VAT) = 15% rabatu


Jako treść sms należy wpisać słowo : shooters
W SMS’ie zwrotnym otrzymacie kod, który należy wpisać w pole KOD PROMOCYJNY w czasie składania zamówienia.

Uwaga. Do każdego zamówienia można wykorzystać tylko jeden kod.

Termin ważności promocji : od 30 kwietnia do odwołania.

Certyfikaty


Partnerzy

Przyjaciele

Powered by