shooters.pl

Servery gier multiplayer

Najlepsze Serwery Gier Multiplayer

Lista aktualnosci

Z przyjemnością chcemy Państwa poinformować, iż z dniem 1 Maja 2007r. firma Shooters.PL zmienia osobowość prawną i staje się Spółką z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Firma używać będzie skrótu “Shooters.PL” Sp. z o.o.
Zmianie ulega również bankowy rachunek główny firmy. Stary numer rachunku będzie utrzymywany do dnia 30 Czerwca 2007r. kiedy to zostaną na niego przyjęte ostatnie przelewy w ramach działającej również do tego dnia starego podmiotu gospodarczego obsługującego markę “Shooters.PL”. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce “O nas”.

W dniu wczorajszym na stronie oficjalnej AmericasArmy.com ukazał się raport sytuacyjny odnośnie nowej wersji. Zgodnie z ustaleniami z firmą Pragmatic informujemy naszych klientów, iż w ciągu najbliższych dni dojdzie do wydania wersji 2.8.1. Wszystkich naszych klientów posiadających serwer AAO i chcących cieszyć się z rozgrywki w najnowszą część oficjalnej gry Armii USA w momencie jej premiery prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży 0(22)3160017, GG: 8980988, Email : [email protected] – w celu złożenia stosownego oświadczenia odnośnie aktualizacji serwera do wersji 2.8.1.

Choć oznaki nadchodzącej wiosny widoczne są na każdym kroku to my jednak spełniając Wasze oczekiwania zdecydowaliśmy o przedłużeniu promocji zimowej. W skrócie oznacza to iż nadal każdy z naszych Klientów do wykupionego okresu najmu otrzyma dodatkowe dni jako gratis. Okres ważności promocji został ustalony na 1 kwietnia 2007, szczegóły oraz jej warunki pozostają niezmienne, aby zapoznać się z nimi zapraszamy do lektury newsa o treści Dwie nowe promocje zimowe.

Z przyjemnością chcemy poinformować, że od 01.02.2007 nawiązaliśmy
współpracę z organizacją Heyah Logitech Cybersport. Wierzymy, że nasza
współpraca w znaczącym stopniu przyczyni się do rozwoju i podniesienia na
jeszcze wyższy poziomu ligi Heyah Logitech Cybersport. Miło nam również poinformować naszych klientów, iż z okazji rozpoczęcia współpracy uruchomione zostały 2 publiczne serwery Cybersportowe w takich grach jak Counter-Strike – 62.181.0.220:27015, oraz Quake 3 – 62.181.0.215:28004. Przewidywany jest również start cyklicznych turniejów i pucharów, w różnych dyscyplinach esportowych, wszystko oczywiście pod patronatem Shooters.Pl.

Padający śnieg wraz z radykalną zmiana aury nie jest jedyną niespodzianką jaka spotyka naszych klientów w dniu dzisiejszym – Shooters przygotował aż dwie nowe promocje cenowe.

Oferta pierwsza skierowana jest dla użytkowników konkurencyjnych firm. Do każdego okresu wynajmu dołożymy Ci drogi kliencie okres najmu odpowiednio większy o ile będziesz wstanie nam przedstawić dowód wpłaty za wykup serwera u obojętnie którego naszego konkurenta nie starszy niżeli 2 miesiące.

Dla wynajmu jednomiesięcznego drugi miesiąc dostajesz gratis.
Dla wynajmu kwartalnego (3 miesiące) dostajesz 1 miesiąc gratis i dodatkowo serwer teamspeak na taka sama ilość slotów na taki sam okres jak
najmowany serwer w bonusie.
Dla wynajmu na okres (6 miesięcy) dostajesz 1,5 miesiąca gratis, dodatkowo
serwer teamspeak na taka sama ilość slotów na taki sam okres jak najmowany
serwer w bonusie i możliwość skorzystania z hostingu swojej witryny klanowej lub dodatkowe 6 slotów teamspeak.
Dla wynajmu na okres roku – pisz do naszego działu sprzedaży na pewno uda Ci się coś wynegocjować.

Druga oferta promocyjna to znany Wam już Worek Świętego Mikołaja. W tym wypadku zmieniamy nazwę promocji na Zimowa 2007. Warunki pozostają bez zmian a wyglądają następująco. Oferta ważna do 1 marca 2007r.
W przypadku serwerów publicznych dla okresu najmu :
1 miesiąc najmu bonus 2 tygodni najmu gratis.
3 miesiące najmu bonus 1 miesiąca gratis.
6 miesięcy najmu bonus 1,5 miesiąca gratis.
12 miesięcy najmu bonus 2 miesięcy gratis.

W przypadku serwerów prywatnych dla okresu najmu :
1 miesiąc najmu bonus 1 tygodnia najmu gratis.
3 miesiące najmu bonus 3 tygodni najmu gratis.
6 miesięcy najmu bonus 1 miesiąca najmu gratis.
12 miesięcy najmu bonus 1,5 miesiąca najmu gratis.

(Uwaga: w przypadku wynajmu serwerów Americas Army Honor obowiązuje
poniższa promocja :
1 miesiąc najmu bonus 1 tygodnia najmu gratis.
3 miesiące najmu bonus 2 tygodni najmu gratis.
6 miesięcy najmu bonus 3 tygodni najmu gratis.
12 miesięcy najmu bonus 1 miesiąca najmu gratis.)

Certyfikaty


Partnerzy

Przyjaciele

Powered by