shooters.pl

Servery gier multiplayer

Najlepsze Serwery Gier Multiplayer

Lista aktualnosci

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć wszystkim naszym obecnym oraz przyszłym klientom najserdeczniejsze życzenia. Zdrowych, spokojnych, spędzonych w gronie rodzinnym Świąt Bożego Narodzenia. Z kolei w Nowym 2007 Roku życzymy spełnienia wszystkich marzeń, dochowania postanowień noworocznych oraz dużo radości na każdy dzień.

W dniu wczorajszym na stronie oficjalnej AmericasArmy.com ukazał się raport sytuacyjny odnośnie nowej wersji. Zgodnie z ustaleniami z firmą Pragmatic informujemy naszych klientów, iż w ciągu najbliższych dni dojdzie do wydania wersji 2.8 o podtytule Coalition. Wszystkich naszych klientów posiadających serwer AAO i chcących cieszyć się z rozgrywki w najnowszą część oficjalnej gry Armii USA w momencie jej premiery prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży 0(22)3160017, GG: 8980988, Email : [email protected] – w celu złożenia stosownego oświadczenia odnośnie aktualizacji serwera do wersji 2.8.

Święta tuż tuż w związku z tym my również chcieliśmy sprawić naszym klientom upominki. W miesiącu grudniu każdy zamawiający serwer na minimum 6 miesięcy otrzyma od nas prezent w postaci dodatkowego czasu wynajmu (liczy się data zaksięgowania przelewu na naszym koncie). W przypadku serwera publicznego gratisowy czas wynajmu wyniesie 1 miesiąc, z kolei w przypadku serwera prywatnego będą to 2 tygodnie.

Najlepsza polska drużyna Counter Strike oraz polski hit eksportowy – Team Pentagram G-Shock wygrywa World Cyber Games. Impreza WCG jest jedną z największych imprez e-sportowych na świecie i jest uznawana za nieoficjalne mistrzostwa świata w grach komputerowych. Włoskie miasto Monza po raz kolejny okazało się dla polskich kibiców szczęśliwe – po miejscu na podium Roberta Kubicy w wyścigu Formuły 1 przyszedł czas na sięgnięcie przez graczy : Neo, TaZ, LUq, kuben oraz Lord po tytuł mistrzów świata w CSa. Drużyna Pentagram G-Shock jest sponsorowana przez następujące firmy : Pentagram, G-Shock, Steel Series, Icemat, Cropp oraz oczywiście Shooters.Pl.

W dniu dzisiejszym będą przeprowadzane prace konserwacyjne w zewnętrznym punkcie wymiany ruchu między operatorami http://www.wix.net.pl do którego należy nasze centrum danych Warsaw Data Center. Część z naszych użytkowników może odczuwać chwilowe pogorszenie jakości połączenia do serwerów Shooters.

Certyfikaty


Partnerzy

Przyjaciele

Powered by