shooters.pl

Servery gier multiplayer

Najlepsze Serwery Gier Multiplayer

Lista aktualnosci

Miło nam poinformować naszych klientów, iż firma Shooters.Pl uzyskała tytuł licencjonowanego sprzedawcy serwerów TeamSpeak (Link). Ceny za slot miesięcznego wynajmu zostały ustalone na najniższym w Polsce poziomie i wynoszą odpowiednio 1 zł/slot dla serwera prywatnego (zahasłowanego) oraz 2 zł dla serwera publicznego (bez hasła).

Firma Shooters.Pl jako pierwszy w Polsce operator na mocy umowy z firmą Pragmatic oddaje do dyspozycji graczy serwery AAO w wersji 2.7 Overmatch. Wszystkie serwery honorowe zostaną automatycznie uruchomione w wersji 2.7 w momencie oficjalnej premiery wersji Overmatch (godziny wieczorne dzisiejszego dnia). Wszystkich naszych klientów posiadających serwer AAO i chcących cieszyć się z rozgrywki w najnowszą część oficjalnej gry Armii USA prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży 0(22)3160017, GG: 8980988, Email : [email protected] – w celu złożenia stosownego oświadczenia odnośnie aktualizacji serwera do wersji 2.7.

Współpraca najlepszych z najlepszymi – kolejnym dowodem podążania firmy za swoim mottem jest podpisanie umowy na obsługę krajowych finałów jednej z największych imprez e-sportowych na świecie – World Cyber Games. Już w najbliższą sobotę 9 września w Warszawskiej Galerii Mokotów zmierzą się zawodnicy w polskim finale WCG 2006. Stawką jest wywalczenie miejsca w międzynarodowym finale WCG, który odbędzie się we Włoskim mieście Monza (turniej jest uznawany za nieoficjalne mistrzostwa świata w grach komputerowych). W przeddzień finałów 8 września firma Shooters.pl weźmie udział w Dniu Technologicznym podczas, którego na swoim stoisku (parter Galerii Mokotów obok fontanny) odda do dyspozycji wszystkich zainteresowanych graczy 8 maszyn pod rozgrywki sieciowe. Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia dostarczanych przez nas rozwiązań – wstęp na imprezę jest bezpłatny. Przez cały czas imprezy na naszym stoisku będą też oczywiście udzielane wyczerpujące informacje dotyczące naszej oferty wynajmu serwerów.

Miło nam poinformować naszych klientów o wprowadzeniu do naszej oferty serwerów honorowych AAO. Serwery honorowe AAO umożliwiają graczom zdobywanie punktów doświadczenia oraz zwiększanie poziomu honoru swojego żołnierza. Na mocy umowy podpisanej pomiędzy Shooters.pl a Pragmatic staliśmy się jedyną firmą w Polsce oraz pierwszą firmą w tej części Europy posiadającą w chwili obecnej takie serwery w swojej ofercie. Mamy nadzieję, iż dzięki braku skomplikowanych formalności (brak wymogu posiadania karty kredytowej) oraz preferencyjnej ofercie (brak opłaty aktywacyjnej) liczba serwerów honorowych w Polsce zacznie gwałtownie wzrastać. Poniżej przedstawiamy cennik wynajmu serwerów honorowych AAO na okres miesiąca :


12 slotów – 252 złote

14 slotów – 294 złote

16 slotów – 304 złote

18 slotów – 342 złote

20 slotów – 360 złotych

22 slotów – 396 złotych

24 slotów – 432 złote

26 slotów – 468 złotych
Informacje dotyczące płatności za wynajem na okres dłuższy niż miesiąca są dostępne po skontaktowaniu się z naszym działem sprzedaży – GG : 8980988, telefon 0(22)3160017, E-mail: [email protected]

Chcemy poinformować, iż nasza firma podpisała umowę sponsoringu z multiklanem http://Wilda.pl. Pomimo, iż jest to stosunkowo młoda drużyna ma już na swoim koncie sukcesy, znana jest również z występu w finałach ESWC Polska. Z kolei w najbliższy czwartek Wilda weźmie udział w finale o finał tegorocznych WCG. Na mocy podpisanej w zeszłym tygodniu umowy firma Shooters zobowiązała się do dostarczenia Wildzie serwerów dla wszystkich jego dywizji. Mamy nadzieję, iż umowa sponsoringu przyczyni się do szybszego rozwoju zespołu Wilda.

Certyfikaty


Partnerzy

Przyjaciele

Powered by