shooters.pl

Servery gier multiplayer

Najlepsze Serwery Gier Multiplayer

Lista aktualnosci

Zapewne wynajmując serwery gier u innych firm zdarzało się też Wam być niezadowolonym z poziomu ich usług : kiepska jakość serwerów bądź też niewystarczający poziom obsługi klientów. Jeśli taka sytuacja dotyczy właśnie Twojej osoby bądź też zdecydowałeś się właśnie stać naszym klientem a poprzednio korzystałeś z usług innej firmy wynajmującej serwery przygotowaliśmy dla Ciebie specjalna ofertę. Każdy kto przedstawi dowód wpłaty za wynajem serwera w którejś z istniejących konkurencyjnych firm dostanie prezent od firmy Shooters. Naszym nowym klientom przyznajemy na starcie 2 tygodnie wynajmu serwera ZA DARMO – jedynym warunkiem jest wykupienie serwera w firmie Shooters na okres minimum jednego miesiąca oraz jego opłacenie – po więcej szczegółów proszę pisać na adres [email protected]

Jeżeli jesteś lub byłeś klientem niestniejącej już firmy Gamesfera to zgloś się do nas na adres [email protected] – pomożemy zmigrować Twoje konto z Gamesfery do nas a okres wynajmu, który pozostał Ci zostanie doliczony w firmie Shooters jako gratis.

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w dramatycznej sytuacji – Twój klan zaufał którejś z firm wynajmującej serwery gier i w wyniku jej niefrasobliwości przez dłuższy okres czasu pozostaje bez własnego serwera klanowego ?? Jesteśmy w stanie Wam pomóc – okres jaki pozostał klanowi do końca wynajmu u innego operatora zostanie przyznany w naszej firmie ZA DARMO – jedynym warunkiem jest wykupienie serwera w firmie Shooters na okres minimum jednego miesiąca oraz jego opłacenie – po więcej szczegółów proszę pisać na adres [email protected]

Aby zapewnić naszym klientom jak największy wybór spośród gier sieciowych dostępnych na rynku, zdecydowaliśmy o wprowadzeniu kolejnych tytułów do naszej oferty. W tej chwili nasza oferta obejmuje już około 20 najpopularniejszych tytułów gier sieciowych i nie zamierzamy w tej materii spocząć na laurach. Oto lista nowo wprowadzonych serwerów gier :


Call of Duty 2 (1.3)
Counter-Strike (1.5)
Half-life 2: DM
Jedi Knight: Jedi Academy
Painkiller
Quake II
Quake 3 Arena (1.11)
Soldat
Tremulous
Urban Terror

Serwisu eSports.pl nie trzeba myślę nikomu przedstawiać – z tym większą przyjemnością chcemy poinformować naszych klientów, iż firma Shooters rozpoczęła współpracę z w.w. stroną. Z tej okazji uruchomiliśmy kolejne publiczne serwery testowe oddając je do dyspozycji graczy.

Serwery Publiczne :


GRA : Counter Strike 1.6
Adres serwera : s1.shooters.pl port 27015

GRA : Warsow 0.12
Adres serwera : s1.shooters.pl port 44400

GRA : Enemy Territory 2.6
Adres serwera : s1.shooters.pl port 27960

GRA : Call of Duty 2 1.3
Adres serwera : s1.shooters.pl port 28960Ponieważ wielu graczy pyta o nasze ceny oto nasz cennik, który powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.

Cennik :

Wynajem serwera na okres 1 miesiąca.

Slot Prywatny : 5zł/slot
Slot Publiczny : 11zł/slot
Slot Prywatny + Slot serwera komunikacji głosowej : 6zł/slot
Slot Publiczny + Slot serwera komunikacji głosowej : 12zł/slot

Wynajem serwera na okres 3 miesięcy.

Slot Prywatny : 4.50zł/slot
Slot Publiczny : 10.50zł/slot
Slot Prywatny + Slot serwera komunikacji głosowej : 5.50zł/slot
Slot Publiczny + Slot serwera komunikacji głosowej : 11.50zł/slot

Wynajem Serwera na okres 6 miesięcy.

Slot Prywatny : 4,25zł/slot
Slot Publiczny : 10,25zł/slot
Slot Prywatny + Slot serwera komunikacji głosowej : 5zł
Slot Publiczny + Slot serwera komunikacji głosowej : 12zł

Certyfikaty


Partnerzy

Przyjaciele

Powered by