shooters.pl

Servery gier multiplayer

Najlepsze Serwery Gier Multiplayer

Lista aktualnosci

Shooters.PL i Counter-Strike.pl rozdają kasę na Twój wirtualny portfel
na shooters.pl. Do rozdania jest 100 kodów o wartości 8 zł. Aby
otrzymać  kod wystarczy wysłać maila na adres cspl@shooters.pl w tytule
wpisując PROMOCJA SHOOTERS.PL I CS.PL. Jeden mail* to jeden kod o
wartości 8 zł. Początek akcji 28 października 2008 roku. Liczy się
kolejność zgłoszeń. Pierwsze 100 osób, które wyśle maila, dostanie w
odpowiedzi kod o wartości 8 zł w dniu 31 października 2008 roku.
Regulamin promocji dostępny jest na http://shooters.pl/regulamin-promocji-cspl.

*Regulamin promocji (pkt. 3) zastrzega, że jedna osoba może wysłać  tylko jednego maila.

Na liczne prośby naszych klientów umożliwiliśmy uruchomienie serwera CS 1.6 w starszej wersji, czyli na protokole 47. Jest to wersja z przed aktualizacji, na której działają wszystkie pluginy. Minusem tej wersji jest niemożliwość zalogowania się użytkowników Steam na serwer ze względu na różnice wersji protokołu gry. Nowa wersja jest oparta o protokół 48, stara o protokół 47.Wszystkie osoby chcące posiadać serwer w starej wersji proszeni są o zgłoszenie takiego zapotrzebowania do naszego działu pomocy technicznej.

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym miała miejsce aktualizacja wydana przez Valve dla serwerów i gry Counter-Strike 1.6. Większość serwerów naszych klientów powinna się automatycznie zaktualizować do najnowszej wersji. W przypadku gdy klient Steam zgłasza błąd wersji na serwerze prosimy o zrestartowanie serwera gry z panelu zarządzania.


W wyniku aktualizacji wystąpiły problemy z dodatkami takimi jak AMX Mod X. Z naszych informacji wynika, że autorzy pracują już nad odpowiednią aktualizacją. Gdy tylko pojawi się działająca wersja poinformujemy o tym wszystkich naszych klientów po przez informacje w panelu. Prosimy o czasowe wyłączenie AMX Mod X w już działających serwerach, gdyż może ono powodować niepoprawne działanie samego serwera.


Z przykrością musimy zawiadomić, że na działanie dodatku takiego jak AMX Mod X z nową wersją serwera niestety nie mamy wpływu, tak samo jak nasi klienci musimy czekać na działającą bibliotekę wypuszczona przez autorów AMX.


W razie pytań prosimy o kontakt z naszą pomocą techniczną po zalogowaniu się do Panelu.

Wszyscy którzy otrzymali na Heyah Logitech CyberSport 2008 od nas kody promocyjne umożliwiające doładowanie konta dodatkowymi 8 złotymi są proszeni do zalogowania się na swoje konto a następnie wykonanie poniższych czynności :


a) Przejśc do zakładki Płatności


b) Kliknąć na Doładuj Portfel


c) Wybrać opcje KODY HLC


d) Po przejściu na strone doładowania wpisać swój kod.


Po zakończeniu konto zostanie doładowane dodatkową kwotą 8 zł. Regulamin promocji dostępny jest tutaj : http://www.shooters.pl/regulamin-promocji

Świętując wspólnie naszymi klientami koniec roku szkolnego i akademickiego oraz rozpoczęcie wakacji postanowiliśmy uczcić ten fakt wprowadzeniem nowej promocji. Polegać będzie ona na obniżce cen slotów serwerów publicznych. Od tej pory cena slota publicznego w najmie miesięcznym zostaje ustalona na 8,75 zł – koszty najmów okresów dłuższych znajdziecie w naszym cenniku. Gorąco zachęcamy również do przetestowania jakości naszych usług na serwerach publicznych – ich aktualna listę znajdziecie w zakładce serwery publiczne. Okres ważności promocji zostaje ustalony do 30 września 2008 roku.

Logowanie

Logowanie

| Nie znam hasła

Certyfikaty


Partnerzy

Przyjaciele

Powered by