shooters.pl

Servery gier multiplayer

Pomoc

Opis działania panelu oraz obsługi strony pojawi się wkrótce. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na często zadawane pytania (FAQ).

Często zadawane pytania:

 • Posiadacie jedną z najtańszych ofert wynajmu serwerów multiplayer w Polsce, czy przedstawione przez was ceny za slot są stałe i nie mają charakteru promocyjnego na początku startu firmy?

  Ceny wynajmu serwerów są stałe i gwarantowane, nie mają też w charakteru jakiejkolwiek krótkotrwałej promocji.

 • Czy przy tak niskich cenach wynajmu jesteście w stanie zapewnić wysoką jakość usług?

  Tak. Nasze serwery ulokowane są w centrum danych ATM w Warszawie na bardzo wydajnych łączach 1Gbit/s do wielu operatorów i gwarancją ruchu dla naszych maszyn na poziomie odpowiadającym aktualnie wykorzystywanym przez nas zasobom. Nasze serwery to renomowane platformy serwerowe Intel SR1435VP2D2. Najstarsze są z dwoma procesorami Intel Xeon 3.2 GHz (2 MB Cache) oraz posiadają 4 Gigabajty pamięci RAM (R-ECC). Najnowsze zaś są z procesorami Intel Xeon Quad Core 2.66GHz (12 MB Cache) oraz posiadają 16 Gigabajtów pamięci RAM (R-ECC). Każdy serwer wpięty jest do przełącznika (switcha) dwoma kartami sieciowymi o przepływności 1 GBit/s, aby zapewnić jak najlepsze warunki.

 • Czy istnieje możliwość testów waszych serwerów?

  Oczywiście, zapraszamy do testów naszych serwerów publicznych, ich aktualną listę otrzymacie Państwo kontaktując się z naszym działem sprzedaży albo odwiedzając dział serwery publiczne.

 • Jestem zdecydowany wynająć serwer w Państwa firmie co powinien teraz zrobić?

  Najpierw muszą Państwo założyć konto na naszej stronie - po udanej procedurze zakładania konta oraz jego aktywacji należy przejść do zakładki zamówienia i złożyć zamówienie na serwer, którego wynajmem są Państwo zainteresowani.

 • Właśnie zamówiłem u Państwa serwer w jaki sposób mogę go opłacić?

  Nasz system wyposażony jest w wirtualny portfel, umożliwia on przelewanie realnych środków pieniężnych na konto w naszym systemie. Zgromadzone środki wykorzystuje się później na opłacenie złożonych na naszej stronie zamówień na serwery. Najczęściej nasi klienci wybierają przelew dokonany poprzez bank, bądź urząd pocztowy – nasz system umożliwia również dokonanie płatności przez Internet poprzez firmy zewnętrzne PayPal oraz Płatności.pl, co jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem. Platnosci.pl obsługuje następujące kanały płatności : karta płatnicza (tylko dla osób pełnoletnich), mTransfer – mBank, MultiTransfer – MultiBank, Inteligo, BZBWK - Przelew24, Nordea, PKO Inteligo, BPH, ING. Istnieje również możliwość zasilenia konta poprzez wysłanie SMS-a.

 • Wśród płatności obsługiwanych poprzez Państwa automatyczny system brakuje wyszczególnionego mojego banku lub będę opłacał serwer przelewem bezpośrednim poprzez pocztę lub bank. Czy muszę jakoś potwierdzać swoją płatność?

  W takim przypadku po złożeniu zamówienia opłacają Państwo serwer korzystając z naszych danych teleadresowych na stronie kontakt. Proszę pamiętać, aby w tytule wpłaty wpisać numer swojego zamówienia oraz login ze strony Shooters.pl. Potwierdzenie zamówienia nastąpi automatycznie po zaksięgowaniu się wpłaty na naszym koncie. Tutaj należy nadmienić, iż Poczta Polska nie realizuje przelewów z szybkością banków, stąd tak wykonany przelew nie będzie szedł standardowo do 2-3 dni roboczych.

 • Chciałbym opłacić serwer wraz z kolegą - czy obsługujecie państwo płatności szczątkowe?

  Tak, obsługujemy. W tym celu należy przejść do działu Płatności i wybrać zakładkę Doładuj konto innego użytkownika wpisując jego login oraz numer zamówienia.

 • Właśnie dokonałem wpłaty za serwer kiedy mogę się spodziewać jego uruchomienia?

  Procedura uruchamiania serwera rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie - podesłanie potwierdzenia wpłaty (skan, zdjęcie, plik pdf wygenerowany przez system bankowy, zrzut ekranu z widocznym wykonaniem zlecenia wpłaty) na adres platnoscishooterspl lub faksem na numer 0(22)3160020 może przyczynić się do przyśpieszenia jego uruchomienia. Maksymalny czas uruchamiania serwera to 48 godzin roboczych, firma Shooters.pl zastrzega sobie również prawo do niezaakceptowania potwierdzenia w przypadku uzasadnionych wątpliwości co do jego autentyczności.

 • Za kilka dni kończy się wynajem mojego serwera, a chciałbym przedłużyć serwer zachowując dane serwera oraz adres IP i jego port, co muszę zrobić w takiej sytuacji?

  Proszę ponownie opłacić serwer korzystając z opcji przedłuż, albo danych teleadresowych w zakładce kontakt, proszę pamiętać aby w tytule wpłaty umieścić "stary" numer zamówienia, oraz swój login.

 • Czy istnieje możliwość dokupienia slotów?

  Tak, oczywiście. Proszę użyć opcji w panelu Dokup sloty, system automatycznie przeliczy wartość nowego zamówienia względem pozostałego czasu wynajmu.

 • Czy serwery oferowane przez firmę posiadają dostęp poprzez FTP oraz jakie opcje udostępnia panel zarządzania serwerem?

  Oczywiście nasze serwery posiadają pełny dostęp poprzez FTP, wszystkie funkcje panelu możecie sprawdzić podczas testów własnego serwera - należą do nich start, stop, restart, zmiana hasła serwera oraz jego nazwy, edycja plików konfiguracyjnych z poziomu www, monitor serwera, delegacja zarządzaniem serwera na inne konto zarejestrowane w systemie Shooters.pl oraz automatyczna reinstalacja serwera, która przywraca serwer do ustawień pierwotnych.

 • Chciałbym przekazać możliwość administracji serwerem gry, którego jestem właścicielem swoim znajomym - czy istnieje sposób, aby to zrobić nie przekazując im swojego loginu i hasła do strony Shooters?

  Tak, istnieje taka możliwość. Służy do tego opcja deleguj konto w naszym panelu - przekazuje ona możliwość zarządzania serwerem gry na dowolnie wybrane konto zarejestrowane na stronie Shooters.pl.

 • Wśród serwerów gier oferowanych przez Państwa brakuje serwera gry, którego wynajęciem jestem zainteresowany. Czy firma planuje uruchomienie serwerów do kolejnych gier?

  Tak, oczywiście. W takim przypadku prosimy o wysłanie na skrzynkę sprzedazshooterspl tytułu gry, która powinna się znaleźć w naszej ofercie, a Shooters.pl dokona wszelkich starań, aby w jak najszybszym czasie uruchomić serwer do tego tytułu.

 • Czy firma Shooters.pl sprzedaje lub modyfikuje serwery "Non Steam" bądź też "Crackuje" serwery innego rodzaju?

  Nie, takie działania są sprzeczne z literą prawa. Nie sprzedajemy modyfikowanych serwerów, ani nie udzielamy żadnych informacji na temat takich działań.

Logowanie

Logowanie

| Nie znam hasła

Certyfikaty


Partnerzy

Przyjaciele

Powered by