shooters.pl

Servery gier multiplayerUzupełnienie cennika

W dniu wczorajszym dokonaliśmy uzupełnienia naszego cennika. Dodaliśmy opcję wynajmu serwera na okres 12 miesięcy. Ceny za slot przedstawiają się w tym przypadku następująco :


Slot Prywatny 3.50zł/slot
Slot Publiczny 8.50zł/slot
Slot Prywatny + Slot serwera komunikacji głosowej 4zł/slot
Slot Publiczny + Slot serwera komunikacji głosowej 9zł/slot


Dla wszystkich naszych klientów, którzy zdecydują się wynająć serwer na okres 12 miesięcy firma Shooters przyznaje dodatkowy miesiąc wynajmu serwera GRATIS.

 • aherus

  Nie wiem czy jestem ślepy, ale szukam i szukam informacji i sprzęcie i łączach jakie uzywa firma, jednak nie mogę ich znaleźć. Mógłby mi ktoś podać szczegółowe info, bo lubię wiedzieć za co płacę.

  aherus
 • shooters_sprzedaz

  Oczywiście, już podajemy wszystko - Nasze serwery ulokowane są w centrum danych Warsaw Data Center w Warszawie na bardzo wydajnych łączach 1Gbit/s do wielu operatorów i gwarancją ruchu dla naszych maszyn na poziomie odpowiadającym aktualnie wykorzystywanym przez nas zasobom. Nasze serwery to renomowane platformy serwerowe INTEL SR1435VP2D2 każda z dwoma procesorami INTEL XEON 3.2GHz (2MB cache) oraz 4 Gigabajty pamięci Ram (R-ECC). Każdy serwer wpięty jest do switcha dwoma kartami sieciowymi o przepływności 1GBit/s każda by zapewnić jak najlepsze warunki. Tekst pochodzi z działu pomocy (FAQ) - http://shooters.pl/index/pomoc.html

  shooters_sprzedaz
 • ZiGGy

  Ten jeden miesiąc to fajny pomysł, ale przydałby sie jeszcze jeden slot do cs-a darmowy na hltv.

  ZiGGy
 • jak usunąć kąto plz powiedzce???????????????????????????????????????????????????????????????????????????/\

 • dawidrater

  ja jestem polaakmem

  dawidrater

Możliwość komentowania tej wiadomości została zablokowana.

Certyfikaty


Partnerzy

Przyjaciele

Powered by